Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/turmancom/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2254

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/turmancom/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2258

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/turmancom/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2941
Faaliyetler – Turman Group

İskenderun ve Mersin Körfezi başta olmak üzere Türkiye’nin tüm limanlarında gemilerin yanaşma ve kalkış prosedürlerinin eksiksiz tamamlanması,yükleme ve tahliye operasyonlarının problemsiz şekilde yapılması,geminin limanda kaldığı süre boyunca personel değişimleri (havaalanı ulaşım,konaklama,vize işlemleri),gemi personelinin sağlık bakımlarının yürütülmesi, Türk Havalimanlarına gelen gemi aksam ve parçalarının gümrük işlemlerinin tamamlanıp gemiye teslim edilmesi,yakıt,yağ ve tatlı su ikmal işlemleri,gemide bulunan hertürlü atığın aldırılması, geminin güverte üzeri ve ambar içerisindeki hasarlarının bakım ve onarımının yapılması konularında işinde profesyonel çalışanlarımız ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız. Şirketimiz bünyesinde her türlü katı ve sıvı dökme yük,proje kargo ve parsiyel yük deniz taşımacılığı dışında İskenderun-Suudi Arabistan/Dhuba arası RO/RO ve RO/PAX gemi seferleri ile yılda ortalama 8500 adet tır sevkiyatı yapmaktayız.

Tüm avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Orta Doğu, Güney Asya, Avustralya, Afrika ve Uzak Doğu destinasyonlarının tamamı ful konteynır ve LCL konteynır taşımacılığında kapsama alanımızdadır ve müşterilerimize bu yönlerdeki deniz ve kara taşımacılığı gereksinimlerinde doğru maliyetler ile en ekonomik ve en hızlı deniz taşıma seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.
Gemi kiralamada bazen kiracı bazen de armatör tarafında olmak üzere birçok taşıma anlaşmasının altına imzamızı atarak ,başlangıç müzakerelerinden, sözleşmelerin imzalanmasına kadar olan her aşamada; doğru gemi, doğru yük ve doğru navlun parametrelerini bir araya getirerek müşterimize en uygun şartlarda taşıma anlaşması sunuyoruz.

Şirketimiz lojistikte, uluslararası kalite standartlarının gerekliliklerini yerine getirerek,müşteri odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir.Dünya ticaretinin globalleşmesiyle birlikte ithalatçı ve ihracatçı firmaların artan lojistik ihtiyaçlarını karşılamak,müşterilerin farklı gereksinimlerine rekabet edilebilir fiyatlar ile çözüm önerileri sunmakta,sektörün alternatif taşıma modellerini geliştirmektedir.

Kumanyacılık ve gemi malzemeleri tedariği alanında istikrarlı başarı grafiği olan , güvenilirlik ve müşteri odaklı hizmeti ilke edinmiş kendini sürekli geliştirmeyi hedefleyen, bu bağlamda ilkeli ve kalite çerçevesinde hizmet veren deneyimli personelleri ile her an çözümlere hazır olan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli kazanç olarak görmektedir.Faaliyet gösterdiğimiz iş sektöründe en uygun fiyatları, geniş ürün yelpazesi ve uygun ödeme koşulları ile kendini sürekli yenilemekte ve hizmet kalitesinden ödün vermemektedir.

Turman Group İthalat ve ihracat işlemlerinde, ürünlerin gönderiminden teslimine kadar,gönderici ve alıcı arasında hizmet bütünlüğü oluşturarak ve danışmanlık hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini esas alan dış ticaret hizmet politikasını esas almaktır.